Jak w Minecraft zrobić książkę

Jak w Minecraft zrobić książkę

Stworzenie książki w Minecraft nie jest trudne. Możesz po prostu stworzyć jedną z odpowiednimi składnikami. Do jej stworzenia możesz użyć papieru i skóry. W rzeczywistości najważniejszym składnikiem, którego będziesz potrzebował jest papier. To dlatego, że książki są używane do tworzenia zaklęć i innych przedmiotów. Ponadto książki są ważne przy tworzeniu półek na książki i stołów Enchant.

Aby zrobić książkę, będziesz potrzebował czterech materiałów. Pierwsze trzy składniki to papier, skóra i ruda lazuli. Ruda lazuli znajduje się między 11 a 27 blokami pod powierzchnią. Skórę możesz również zdobyć zabijając zwierzęta. Również łowienie ryb przyniesie efekty w postaci skóry. Możesz również uzyskać papier zbierając go z trzciny cukrowej.

Aby stworzyć książkę w Minecraft, będziesz potrzebował czterech rzeczy. Po pierwsze, będziesz potrzebował stołu do craftingu. Następnie będziesz potrzebował trzech kartek papieru i jednego kawałka skóry. Będziesz także potrzebował pióra i woreczka z atramentem. Musisz umieścić wszystkie składniki w swoim stole rzemieślniczym. Na koniec musisz umieścić książkę w swoim ekwipunku. Użyj inwentarza, aby przeciągnąć książkę na stół do craftingu. Książka pojawi się w polu po prawej stronie interfejsu craftingu.

Książka jest jednym z ważniejszych przedmiotów w Minecraft. Ważne jest, aby mieć ten przedmiot pod ręką do wielu różnych zadań. Ten przedmiot może być użyty do zaczarowania innych przedmiotów i zbroi. Można go również użyć do ulepszenia swojej bazy i broni. Ten przedmiot można znaleźć w wielu miejscach, takich jak stare skrzynie w świątyniach i lochach, skrzynie z wraków statków i skrzynie z domów wiejskich. Możesz go nawet znaleźć w otwartym świecie, choć prawdopodobnie będziesz musiał go trochę poszukać.

Papier i skóra to dwa ważne składniki do stworzenia książki. Będziesz musiał umieścić papier po wszystkich stronach skóry. Skóra musi znajdować się w lewym dolnym rogu interfejsu ekwipunku przetrwania. Gdy już przygotujesz papier, umieść skórę na dolnym rzędzie bloków. Możesz umieścić skórę w lewym lub środkowym rzędzie. Worek z atramentem powinien być umieszczony po prawej stronie książki. Następnie będziesz chciał umieścić pióro pod workiem z atramentem. Dzięki temu będziesz mógł pisać na książce. Książkę możesz przenieść do ekwipunku klikając prawym przyciskiem myszy. Następnie umieść książkę w siatce do craftingu, aby ją wykonać.

Jest jeszcze kilka innych rzeczy, które można wykonać za pomocą stołu do craftingu. Oprócz książek, będziesz mógł wykonać wiele innych przedmiotów. Możesz również umieścić swój stół w dowolnym miejscu. Możesz nawet przeciągnąć stół do paska szybkiego dostępu, aby umieścić go w swoim świecie. Będziesz mógł również stworzyć stół do czarowania przy użyciu księgi i laski cukrowej. W tym przypadku będziesz potrzebował książki i trzech kartek papieru.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane