Jak w Minecraft zrobić łóżko

Jak w Minecraft zrobić łóżko

Posiadanie łóżka jest wspaniałą rzeczą do posiadania w Minecraft. Czy chcesz łóżko do dekoracji lub do spania, posiadanie jednego ułatwi życie. Jeśli nie masz szczęścia, aby mieć jeden już, istnieje kilka kroków, aby podjąć, aby uzyskać jeden.

Po pierwsze, będziesz musiał zebrać kilka Drewnianych Desek. Można je zdobyć na kilka sposobów. Możesz je zdobyć łamiąc drzewa, lub wydobywając je z domów i wiosek. Możesz również zdobyć je podczas strzyżenia owiec.

Następnie musisz zdobyć stół do craftingu. Jest to mały przedmiot, który musisz zbudować zanim będziesz mógł wykonać łóżko. Ten przedmiot możesz znaleźć w Crafting Bench, lub możesz go zbudować samemu. Kiedy budujesz stół, powinieneś umieścić cztery drewniane deski w prawym górnym rogu twojej siatki do craftingu. Możesz umieścić je w trzech dolnych kwadratach siatki do craftingu.

Oprócz stołu do craftingu, będziesz potrzebował trzech bloków Wool. Ten przedmiot nie jest bardzo trudny do zdobycia, ale zdobycie jednego może być zdradliwe. Najlepszym miejscem do jego zdobycia są skrzynie ze skarbami.

Aby zobaczyć, o co chodzi w tym całym zamieszaniu, powinieneś mieć dobre pojęcie o tym, jak craftować łóżko. Istnieje 16 różnych przepisów, które pozwolą Ci uzyskać łóżko. Jeden z najbardziej podstawowych wymaga trzech drewnianych desek i trzech bloków wełny. Dodatkowo możesz wykonać łóżko z desek dębowych i ciemnych desek dębowych.

Jeśli chcesz wiedzieć jak zrobić łóżko w Minecraft, są dwa proste kroki. Po pierwsze, będziesz musiał wyciąć trochę drewna. Następnie będziesz musiał ułożyć trzy Wooden Planks i trzy Wool Blocks w rzędzie ułożonym w stos. Jest to najłatwiejszy sposób na zrobienie tego. Gdy masz już bloki, będziesz chciał umieścić je w linii, zaczynając od bloków wełny w górnym rzędzie, a kończąc na drewnianych deskach w dolnym rzędzie. To najprostszy sposób na stworzenie łóżka.

Innym sposobem na zrobienie łóżka jest zbudowanie stołu do craftingu. Ten element jest trochę trudny do zdobycia, ale będziesz zadowolony, że to zrobiłeś. Stół do craftingu można znaleźć w wielu miejscach i jest to świetny sposób na zdobycie potrzebnych Ci drewnianych desek. Ponadto stół do craftingu ma kilka innych fajnych funkcji, jak wspomniane wcześniej Wooden Planks.

Jest kilka sposobów na wykorzystanie stołu do craftingu. Jednym ze sposobów jest umieszczenie małego bloku drewna na środku obszaru do craftingu i wypełnienie go blokiem wełny. To sprawi, że Twój stół do craftingu stanie się łóżkiem z wełny na drewnie. Może być trudno zdobyć blok wełny w Netherze, ale da się to zrobić.

Innym sposobem na stworzenie łóżka, które chcesz, jest pozyskanie wełny z Twoich owiec. Owce będą regenerować swoją wełnę jak jedzą trawę. Kiedy już masz ten przedmiot, możesz strzyc owce, aby uzyskać bloki wełny. Możesz również farbować wełnę na różne kolory.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane