Jak samemu zrobić winietki na stół

Jak samemu zrobić winietki na stół

Dodanie winiety stołowej do swojego domu może być zabawnym i ciekawym sposobem na dodanie dekoracyjnego akcentu. Możesz stworzyć winietę z przedmiotów, które już posiadasz lub możesz kupić kilka nowych przedmiotów, aby dodać do wyświetlacza. Kluczem jest wybranie przedmiotów, które dopełniają twój wystrój i nakładanie warstw na przedmioty, aby uzyskać ciekawy wygląd.

Możesz zacząć swoją winietę od umieszczenia dużego przedmiotu w centrum. Na przykład, możesz umieścić duże lustro lub roślinę wypełnioną urną. Ten obiekt kotwicy będzie ustawić ton dla reszty winiety. Pozostałe przedmioty wokół niego nie powinny odwracać uwagi od głównego elementu.

Innym elementem, który może pomóc zakotwiczyć winietę jest wazon lub wysoki przedmiot. Jeśli masz dużą kolekcję książek, możesz użyć ich jako centralnego punktu, aby dodać zainteresowanie do swojego wyświetlacza. Możesz również użyć małych figurek lub cukierków, aby dodać do winiety. Dodawanie kolorów to kolejny sposób na dodanie zainteresowania do swojego wyświetlacza.

Innym sposobem na dodanie zainteresowania do Twojego wyświetlacza jest użycie różnych tekstur. Na przykład, możesz połączyć gładki szklany wazon z gładkim, błyszczącym przedmiotem, takim jak skóra. Różne tekstury będą przyciągać wzrok wokół winiety i dodawać zainteresowania. Użycie różnych tekstur może również pomóc w przyciągnięciu wzroku do głównego obiektu.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, Twoja winieta powinna zawierać mieszankę wysokości i rozmiarów. Używanie różnych obiektów o różnych wysokościach może dodać głębi do Twojego wyświetlacza i pozwolić Ci na łatwe dodawanie i odejmowanie elementów, aby zmienić wygląd Twojego wyświetlacza.

Innym kluczem do stworzenia pięknego wyświetlacza jest użycie obiektu kotwicy. Ten obiekt jest zazwyczaj najwyższym elementem w winiecie. Używanie obiektu kotwicy może również sprawić, że winieta poczuje się bardziej spójna. Może to być rzeźba, aranżacja kwiatowa lub lampa.

Inny sposób tworzyć piękną ekspozycję jest używać tiered taca. Możesz użyć tacy jako fundamentu, aby nadać ton swojej winiecie. Krawatowa taca może być również używana do budowania wysokości Twojego blatu. Tace mogą być również wykorzystywane do przechowywania przedmiotów.

Jeśli chcesz dodać pop koloru do swojego wyświetlacza, możesz użyć małych pudełek, pudełek z kolorowymi etykietami lub kolorowych ramek na zdjęcia. Dodanie koloru do swojego wyświetlacza jest również łatwym sposobem na stworzenie zachęcającego, zachęcającego wyglądu.

Innym sposobem na dodanie odrobiny kaprysu do swojego wyświetlacza jest użycie antycznego lustra ręcznego. Możesz również użyć kamieni dekoracyjnych, kamiennych lub szklanych dzbanków, wazonów, a nawet klatek dla ptaków, aby zakotwiczyć swoją winietę. Kluczem do stworzenia pięknego wyświetlacza jest wybór przedmiotów, które uzupełniają twój wystrój i użycie wskazówek kolorystycznych z twojego pokoju.

Dodanie kilku ozdobnych kamieni do twojej winiety może pomóc dodać zainteresowanie i wysokość. Możesz również dodać trochę koloru do swojego wyświetlacza, używając ciepłego brązowego klosza. Ten kolor to dobra opcja dla wiosennej winiety.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane