Jak samemu zrobić zapach do samochodu

Jak samemu zrobić zapach do samochodu

Używanie zapachów samochodowych DIY to świetny sposób na to, aby Twój samochód ładnie pachniał bez konieczności kupowania drogich odświeżaczy powietrza. Możesz zrobić własne z dostawami, które prawdopodobnie masz już pod ręką, lub kupić gotowy model z ulubionego sklepu rzemieślniczego. W zależności od typu samochodu, jaki posiadasz, możesz nawet powiesić swój odświeżacz na lusterku wstecznym, o ile zastosujesz się do pewnych wytycznych.

Najlepsze zapachy samochodowe DIY działają najlepiej, gdy są na miejscu przez około piętnaście minut. Powodem jest to, że powietrze zostanie uwięzione w pojemniku, pozwalając zapachowi zatopić się w nim. Możesz również użyć butelki z rozpylaczem, aby zastosować zapach. Pozwoli to na równomierne rozprowadzenie olejków eterycznych. Możesz również użyć plastikowego korka, aby płyn nie wyparował. Możesz również użyć papierowej torby lub kawałka włóczki, aby powiesić odświeżacz samochodowy na lusterku wstecznym.

Aby zrobić najlepsze zapachy samochodowe, możesz kupić olejki eteryczne w sklepie rzemieślniczym lub online. Możesz jednak zrobić je samodzielnie za ułamek ceny. Na przykład, możesz zrobić żelowy odświeżacz powietrza za kilka dolarów. Nie zajmie to zbyt wiele czasu, a jest łatwe do wykonania.

Innym świetnym zapachem samochodowym DIY jest odświeżacz powietrza z olejkami eterycznymi. Składa się to z małego słoika ze szczelną pokrywką. Możesz zrobić jeden z nich z mieszaniną olejków eterycznych i alkoholu. Po napełnieniu butelki, można namoczyć pokrywkę w mieszaninie, aby umożliwić dobre moczenie.

Jeśli szukasz zapachu samochodowego, który jest łatwy dla portfela, możesz również zrobić jeden z wacików i clothespin. Ten samochodowy odświeżacz powietrza można powiesić na lusterku wstecznym, umieścić w schowku, a nawet w tylnej kieszeni fotela. Waciki mogą być wypełnione Twoim ulubionym olejkiem eterycznym. Do mieszanki można nawet dodać zioła i suszone przyprawy. Następnie możesz powiesić je w samochodzie, o ile nie przeszkadza Ci bałagan.

Innym najlepszym zapachem samochodowym DIY są pachnące plastry z gałęzi drzewa. Są one dość proste do wykonania, i będą one usunąć zapachy z samochodu bez szkody dla środowiska. Jeśli masz trochę dodatkowego czasu, możesz nawet zrobić własne domowe świece zapachowe.

Inny zapach samochodowy DIY wiąże się z wykorzystaniem dysku z gliny. Jest to świetny sposób na wykorzystanie swoich ulubionych olejków eterycznych w praktyczny sposób. Taki krążek jest dostępny w większości sklepów ze specjalnościami kuchennymi lub w Internecie. Możesz nanieść na niego olejki eteryczne, a następnie umieścić krążek w swoim samochodzie.

Najlepszy domowy zapach do samochodu to ten, który wykorzystuje Twoje ulubione olejki eteryczne, wraz z innymi naturalnymi składnikami. Możesz również zrobić odświeżacz powietrza z arkuszy do suszenia lub paczek tkanin. Dobrym pomysłem jest również trzymanie odświeżaczy samochodowych z dala od słońca.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane