Jak samemu zrobić kostium świętego Józefa

Jak samemu zrobić kostium świętego Józefa

Niezależnie od tego, czy chcesz się przebrać na Halloween czy na Dzień Wszystkich Świętych, kostium Świętego Józefa jest świetną opcją. Istnieje szeroki wybór opcji dostępnych dla dzieci, w tym brody, peleryny i wiele innych akcesoriów. Kostium Świętego Józefa to świetny sposób, aby nauczyć dzieci o prawdziwym znaczeniu Bożego Narodzenia.

Jeśli planujesz wykonanie kostiumu Świętego Józefa, będziesz chciał zacząć od podstawowej szaty. W związku z tym, że nie jest to już tak ważne, jak w przypadku innych kostiumów, należy zadbać o to, by nie były one zbyt kolorowe. Jeśli planujesz nosić białą koszulę z szatą, musisz również wyciąć otwór na głowę w górnej części. Następnie możesz użyć zwykłej opaski, aby utrzymać tkaninę w miejscu. Jeśli chcesz dodać kilka akcesoriów, możesz użyć rozciągliwej opaski do włosów.

Do okrycia głowy możesz użyć tkaniny, poszewki na poduszkę lub nawet ręczników kuchennych. Możesz też zrobić pelerynę z czerwonej tkaniny. Jeśli chcesz dodać trochę polotu, możesz użyć laski ogrodowej lub patelni do pizzy, aby zrobić tarczę. Możesz też użyć miecza owiniętego folią cynową.

Święty Józef jest również świetnym wzorem do naśladowania dla Twojego dziecka, zwłaszcza jeśli planujecie podróż na święta. Józef często przedstawiany jest z pełną brodą. Fałszywą brodę można wykonać za pomocą sztucznej farby do twarzy. Aby uzyskać bardziej kompletny wygląd, możesz również dodać chustę lub inne akcesoria. Do nakrycia głowy można użyć tkaniny w kolorze opalenizny. Możesz również zrobić opaskę w kolorze opalenizny, aby dopasować ją do swojej szaty. Opaska pozostanie na swoim miejscu dzięki regulowanemu wiązaniu.

Jeśli planujesz wykonać kostiumy jasełkowe dla swojego dziecka, powinnaś zacząć od podstawowej tuniki. Prosta tunika jest świetnym fundamentem dla różnych kostiumów. Z prostej sukienki możesz też zrobić kostium Maryi. Z prostej tuniki i jasnobrązowej bluzy możesz też zrobić kostium pasterza. Z tkaniny można też wyczarować prosty szal. Można też zrobić kostium osiołka z brązowej bluzy i czarnych kapci.

Kolejnym zabawnym kostiumem do wykonania jest kostium świętego Marka. Jest on łatwy do stworzenia. Głównym symbolem świętego Marka jest skrzydlaty lew. Możesz zrobić swój własny kostium lwa używając wypchanego zwierzęcia, krucyfiksu lub zwoju papieru. Możesz również użyć pióra i papierowych skrzydeł, aby stworzyć kostium świętego Marka.

Kolejnym zabawnym kostiumem do wykonania jest kostium rzymskiego żołnierza. Kostium rzymskiego żołnierza można kupić w Amazon, lub można zrobić własny. Możesz użyć dorosłej koszulki jako brody i tekturowej zbroi. Możesz również użyć taśmy ductowej i folii aluminiowej, aby zrobić własną zbroję. Możesz również użyć kawałka serwetki do stworzenia szaty.

Możesz zrobić kostium księdza dodając czarny golf i czarne spodnie. Możesz również dodać zbroję do swojego kostiumu księdza. Jeśli nie masz żadnej zbroi, możesz kupić parę plastikowych zbroi w okolicach Halloween.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane