Jak zrobić spodnie z falbankami

Jeśli chcesz mieć parę spodni z falbankami, możesz wykonać te kroki, aby zrobić własne. Poniższe instrukcje zostały napisane dla początkujących, więc powinieneś być w stanie stworzyć spodnie z falbankami w krótkim czasie. Kiedy masz już wzór, możesz zacząć konstruować własne spodnie. Pierwszym krokiem w tworzeniu spodni z falbankami jest zebranie falban. Umieść je równomiernie na nogawce. Jako wskazówki możesz użyć dolnego obszycia. Gdy już zbierzesz falbany, przyszyj je do złej strony spodni, nad nogawką.

Po wykonaniu falban, możesz przejść do kolejnego kroku. Potrzebny Ci będzie serger lub owerlok. Jeśli nie masz żadnej z tych maszyn, możesz po prostu użyć ściegu zygzakowatego, aby zrobić falbany. Koniecznie zajrzyj na stronę Blooms And Bugs po więcej inspiracji. W przyszłym tygodniu sprawdź, jak zrobić filcową aplikację z trzmielem.

Możesz wykonać falbanę w wersji z obciętymi lub pełnymi nogawkami. Aby wykonać wzór na tylną nogawkę, zmierz dolną krawędź tylnej nogawki, krawędź boczną i krawędź szwu spodni. Następnie odrysuj kawałki wzoru na spodniach i wytnij je. Gotowe spodnie są teraz gotowe do noszenia! Możesz je nosić do pracy lub na imprezę i być swoją własną ikoną stylu.

Po zakończeniu wycinania wzoru, możesz rozpocząć szycie. Złóż tkaninę na pół i umieść ją na istniejących spodniach. Możesz również umieścić gotowe spodnie w szafie na specjalną okazję. Podczas szycia spodni, upewnij się, że używasz prostej krawędzi na dole, aby utrzymać pas płasko. Jeśli robisz je dla siebie, możesz chcieć zrobić wzór na falbaniastą koszulę lub sukienkę.

Do falbaniastej pary spodni będziesz potrzebować czterech pasków tkaniny. Jeden pasek ma około czterech cali długości. Następnie zszyj ze sobą krótkie końce. Po przymocowaniu falbanek, nasuniesz krótszą rurkę na dłuższą i wyrównasz jeden brzeg obu warstw. Upewnij się, że zrobisz to przed zszyciem nogawek. Będziesz potrzebować jeszcze dwóch pasków materiału na spód.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane