Jak zrobić samodzielnie warkocze dobierane

Jak zrobić samodzielnie warkocze dobierane

Niezależnie od tego czy masz krótkie czy długie włosy, możesz wykorzystać proste fryzury z warkoczy, aby poprawić swój wygląd. Warkocze francuskie, warkocze typu box i warkocze messy to tylko kilka sposobów na włączenie warkocza do codziennego wyglądu. Do warkoczy możesz dodać wstążkę, jedwabny kwiat lub plastikowy pająk, aby nadać fryzurze dodatkowego blasku.

Tworzenie prostej fryzury z warkoczy jest łatwe i uniwersalne. Możesz nawet użyć warkoczy do stworzenia koka lub zakręconej bułki. Warkocze można zaplatać po obu stronach lub tylko z przodu głowy. Do upięcia warkoczy możesz użyć opasek do włosów lub przezroczystej gumki do włosów, która utrzyma je na miejscu. Warkocze można łączyć z niemal każdym rodzajem odzieży. Na przykład, świetnie wyglądają z dzianinami i miękkimi swetrowymi sukienkami. Świetnie pasują również do strojów w stylu boho.

Aby stworzyć prosty warkocz, będziesz potrzebować trzech sekcji włosów. Pierwsza sekcja powinna znajdować się jeden cal od prawej strony i jeden cal od lewej strony. Następnie, należy dodać pasmo włosów z każdej strony. Następnie należy dodać cienkie pasmo włosów do środkowej sekcji. Następnie skrzyżuj warkocz z środkowym pasmem. Warkocz powinien być wystarczająco ciasny, by utrzymać się na miejscu, ale nie na tyle, by zniszczyć włosy.

Jeśli chcesz, możesz dodać do swoich warkoczy spinki do włosów. Aby dodać spinkę do włosów, wybierz kolor, który pasuje do Twoich włosów. Możesz również użyć skórzanej spinki do włosów, aby dodać trochę polotu do swojego warkocza.

Warkocz francuski to klasyczna fryzura, którą możesz nosić niemal do wszystkiego. Warkocz ten jest łatwy do wykonania i doskonale nadaje się dla początkujących. Zacznij od podzielenia włosów na trzy sekcje na karku. Prawą sekcję trzymaj w lewej ręce, a lewą w prawej. Następnie zapleć francuski warkocz, który skrzyżuje się ze środkową sekcją. Warkocz ten będzie kontynuowany aż do samego dołu głowy. Możesz dodać jedwabne kwiaty do swoich warkoczy, aby nadać im tropikalny lub kwiecisty wygląd.

Jeżeli nie chcesz się martwić o wypadanie swoich warkoczy, możesz użyć sprayu teksturyzującego, który utrzyma je na miejscu. Ważne jest również stosowanie dobrej odżywki. Pomoże to nadać Twoim warkoczom bardziej trwały wygląd, a także pomoże utrzymać je na miejscu. Jest to szczególnie ważne, jeśli masz bardzo gęste włosy.

Jeżeli chcesz dodać do swojej fryzury odrobinę zabawy, możesz wypróbować warkocz skręcony. Do wykonania tego warkocza, będziesz potrzebować dwóch sekcji włosów, które zostaną związane w węzeł. Po zawiązaniu węzłów, możesz je pociągnąć do tyłu krzyżując. W ten sposób stworzysz ładny kształt serca. Możesz dodać wstążkę do warkocza, aby dopasować go do kolorów szkoły lub ulubionej drużyny.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane